Harrojini “skifterat”, kjo pulëbardhë po bën kërdinë (Video)

Publikuar tek: bota, më 00:01 25-05-2016

I gjithë sekreti i hajdutërisë apo vandalizmit është të sillesh sikur duhet të jesh aty, të pretendosh se je një njeri normal që di ku ndodhet dhe çfarë është duke bërë.

Dhe njerëzit përreth nuk do të kenë pikë dyshimi. Disi, pulëbardha në videon e mësipërme mishëron plotësisht ligjin themelor të vjedhjes. Me besim në vete, si në mënyrë rastësore ajo bën një shëtitje në dyqan kap një qese me patate të skuqura dhe largohet me qetësi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028150081634521
array(1) { ["section"]=> string(61) "harrojini-skifterat-kjo-pulebardhe-po-ben-kerdine-video-41406" }