Harta e Aksidenteve ankohet: “Shikon në rrugë e nëpër makina vetëm c*c*, sh*lë dhe b*thë dhe pastaj thonë pse meshkujt shohin femrat si objekt seksi

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:33 17-06-2015 Harta e Aksidenteve ankohet: “Shikon në rrugë e nëpër makina vetëm c*c*, sh*lë dhe b*thë dhe pastaj thonë pse meshkujt shohin femrat si objekt seksi

“Harta Dixhitale e Aksidenteve Rrugore” këtë herë nuk na ka njoftuar për ndonjë aksident por është ankuar për ekspozimin e lakuriqësisë së femrave që pse jo mund të lidhet edhe me aksidentet. Përshembull... ti je duke ngarë makinë, sheh një vajzë si në foto dhe....buuuuum!!

Harta e Aksidenteve e çon edhe më tej, duke ngritur habitshëm pyetjen e fmrave “Përse meshkujt na shikojnë ne femrave si objekte seksi?!!! "

“Del nga shtëpia, shikon në rrugë e nëpër makina vetëm c*c*, sh*lë dhe b*thë të ekspozuara më së miri. Mbaron punën tënde dhe kthehesh në shtëpi, sërish e njëjta pamje.

Ndez televizorin të dëgjosh ndonjë këngë, videoklipi është vetëm me c*c*, b*thë dhe sh*lë dhe pastaj në fund të ditës shikon emisione në tv me temën "Përse meshkujt na shikojnë ne femrave si objekte seksi?!!! ", shkruan Harta e Aksidenteve Rrrugore që synon parandalimin e aksidenteve rrugore.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0095179080963135
array(1) { ["section"]=> string(150) "harta-e-aksidenteve-ankohet-shikon-ne-rruge-e-neper-makina-vetem-c-c-sh-le-dhe-b-the-dhe-pastaj-thone-pse-meshkujt-shohin-femrat-si-objekt-seksi-13836" }