Harta e gripit për Europën, ja sa rrezikohet Shqipëria (Foto)

Publikuar tek: aktualitet, më 20:43 10-01-2018 Harta e gripit për Europën, ja sa rrezikohet Shqipëria (Foto)

Organizata Botërore e Shëndetësisë dhe Qendra Europiane e Parandalimit të Kontrollit të Sëmundjeve kanë publikuar hartën e rrezikshmërisë nga virusi i gripit për vitin 2018.

Në vendin tonë rreziku është i ulët por mbetet i mesëm në shumë vende fqinje dhe të rajonit si Italia dhe Mali i Zi.

werft3w4g4g4g4g.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Studim: Studentët shqiptarë nën presion nga korrupsioni, ‘Aleksandër Xhuvani’ normën më të lartë
Denoncon burri nga Korça: Më dhunon gruaja, më mbroni »
Article Logic
Execution time: 0.0103600025177
array(1) { ["section"]=> string(65) "harta-e-gripit-per-europen-ja-sa-rrezikohet-shqiperia-foto-106142" }