Has, kreu i komunës Gjinaj qëllon me armë dy persona, shoqërohet në polici

Publikuar tek: aktualitet, më 18:11 11-05-2015 Has, kreu i komunës Gjinaj qëllon me armë dy persona, shoqërohet në polici Pëllumb Thaçim kreu i komunës Gjinaj

Kreu i komunës Gjinaj në Has Pëllumb Thaçi ka qëlluar me armë dy persona pas një konflikti.

Pëllumb Thaçi është shoqëruar në ambientet e policisë bashkë me një person tjerër. Nga të shtënat me armë nuk ka të lënduar ndërkohë që ende nuk dihen shkaqet dhe rrethanat e konfliktit. Policia ka nisur hetimet për ngjarjen.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Braçe pas takimit me Savianon: Mua më tërheq ekonomia e krimit, ekonomia e mafias
Operacioni i hidrokarbureve, arrestohet një pronar, një tjetër shpallet në kërkim »
Article Logic
Execution time: 0.013948917388916
array(1) { ["section"]=> string(78) "has-kreu-i-komunes-gjinaj-qellon-me-arme-dy-persona-shoqerohet-ne-polici-10896" }