‘Hashash pushime’, Tahiri i shpërndan postimin Berishës dhe i jep përgjigjen epike: Vetëm ky nuk më zhgënjen kurrë (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:28 04-08-2020 ‘Hashash pushime’, Tahiri i shpërndan postimin Berishës dhe i jep përgjigjen epike: Vetëm ky nuk më zhgënjen kurrë (FOTO) Saimir Tahiri

Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri ka ironizuar ish-kryeminstrin Sali Berisha i cili ka publikuar foton e Tahirit me pushime, dhe shkruan “hashah pushime”.

Tahiri i është përgjigjur Berishës me ironi teksa i ka shpërndarë postimin, sipër të cilit shkruan se vetëm prej tij nuk zhgënjehet kurrë.

“Vetëm ky nuk më zhgënjen kurrë”, shkruan Tahiri sipër fotos që ka publikuar.

Ish-ministri këto ditë ka publikuar foto ku tregon se ka shkuar me pushime në Tepelenë.

Screenshot_2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010535955429077
array(1) { ["section"]=> string(122) "hashash-pushime-tahiri-i-shperndan-postimin-berishes-dhe-i-jep-pergjigjen-epike-vetem-ky-nuk-me-zhgenjen-kurre-foto-216060" }