Hazbi Kasaj shpalos platformën: T’ua presim atyre që bëjnë seks me pahir. Dekoratë Edi Ramës për mbjelljen e hashashit (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:35 28-05-2017 Hazbi Kasaj shpalos platformën: T’ua presim atyre që bëjnë seks me pahir. Dekoratë Edi Ramës për mbjelljen e hashashit (VIDEO)

Hazbi Kasaj, kandidati i famshëm përmetar është rikthyer sërish me platformën e tij elektorale i gatshëm për zgjedhjet e 25 qershorit.

Kasaj thotë se do propozojë një ligj që t’i pritet penisi të gjithë atyre që tentojnë seks me forcë. Ai thotë se do lejojë shtëpi publike, për çka ishte munduar të bindte Enver Hoxhën vite më parë.

Kandidati komunist shprehet se Edi Rama dhe djemtë që kanë mbjellë hashash duhet të dekorohen, por shton se është i mendimit që Shqipëria vetëm ta prodhojë e të mos e konsumojë.

Për më tepër ndiqni videon:

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0091991424560547
array(1) { ["section"]=> string(128) "hazbi-kasaj-shpalos-platformen-t-ua-presim-atyre-qe-bejne-seks-me-pahir-dekorate-edi-rames-per-mbjelljen-e-hashashit-video-80284" }