Hedh bishtin e cigares në një vrimë në bulevard, ajo që ndodh më pas është e frikshme (Video)

Publikuar tek: bota, më 16:08 11-04-2017 Hedh bishtin e cigares në një vrimë në bulevard, ajo që ndodh më pas është e frikshme (Video)

Miliarda bishta cigaresh hidhen çdo ditë në tokë nga duhanpirës në mbarë botën, dhe impakti i tyre në ambient është jo pak i vogël.

Por kjo video tregon qartë se bishti i cigares mund të jetë po aq i rrezikshëm sa vetë konsumi i duhanit, që do të thotë se mund të vrasë.

Personi në video duket teksa e hedh bishtin e cigares në një vrimë në bulevard, ajo që ndodh më pas është mëse shokuese.

Ndiqni pamjet:

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « "Hëna Rozë" e 11 prillit, çfarë do të ndodhë sonte?
Shërbimi i inteligjencës ruse i drejton gishtin Amerikës si autore e sulmit kimik në Siri »
Article Logic
Execution time: 0.010650873184204
array(1) { ["section"]=> string(96) "hedh-bishtin-e-cigares-ne-nje-vrime-ne-bulevard-ajo-qe-ndodh-me-pas-eshte-e-frikshme-video-74835" }