Hedh në Twitter fotografinë e kryqit të artë në Notre Dame, 41-vjeçarja sulmohet nga përdoruesit

Publikuar tek: bota, më 14:32 18-04-2019 Hedh në Twitter fotografinë e kryqit të artë në Notre Dame, 41-vjeçarja sulmohet nga përdoruesit

Një grua 41-vjeçare ka postuar një fotografi në witter e cila ka ngjallur shumë reagime.

Në postimin e saj gruaja Kaylee Crain ka shkruar:

‘Pas të gjithë shkatërrimit dhe asaj që ngeli pas në Notre-Dame, kryqi dhe statuja e Jesuzit mbetën të paprekshme. Ju lutem me shpjegoni se si nuk besoni tek zoti pas kësaj’.

Gruaja e shoqëroi këtë me një fotografi të kryqit të artë.

Shumë i janë pergjigjur duke thënë se ari nuk preket nga zjarri pasi duhet te ketë më shumë se 1000 gradë Celcius temperaturë. Madje shumë të tjerë i kanë thënë se dhe tullat nuk u prekën kështu që tani tullat duhet te kenë një fe me vete.

Ndërkohë që edhe një tjetër ka postuar fotografinë e një lokali McDonalds në të cilen mbeti i paprekur nga zjarri kllouni. Pra kllouni sipas përdoruesit duhet të konsiderohet si një mrekulli.

Gruaja nuk ka dhënë asnjë përgjigje por me siguri që postimi i saj do vazhdojë të komentohet.

 

57434152_296606147920499_168995869197074432_n.png

57503357_648264298967224_4136400625304862720_n.png57602774_424116855083424_1075603258531119104_n.png58376440_398484077401893_5990310816103006208_n.png58377176_2124994234458129_6411894420647444480_n.png

 

56904930_2243474645906072_4261082151518208000_n.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029299020767212
array(1) { ["section"]=> string(102) "hedh-ne-twitter-fotografine-e-kryqit-te-arte-ne-notre-dame-41-vjecarja-sulmohet-nga-perdoruesit-160928" }