Hedhja më e keqe nga trampolina, nuk është surprizë që mori 0.00 pikë (Video)

Publikuar tek: sport, më 14:41 14-08-2016 Hedhja më e keqe nga trampolina, nuk është surprizë që mori 0.00 pikë (Video)

Atletja 28 vjeçare ruse nuk ka arritur të marë ndonjë pikë pas hedhjes nga trampolina në Lojërat Olimpike të Rios.

Mesa duket, atletes Nadezhda Bazhina i shkau këmba gjatë kërcimit në trampolinë në një saltro mbrapsht, duke rënë keq në ujë. Bazhina ka fituar shumë herë medalje të artë dhe kampionate europiane, por këtë herë fati nuk ishte me të.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071630477905273
array(1) { ["section"]=> string(80) "hedhja-me-e-keqe-nga-trampolina-nuk-eshte-surprize-qe-mori-0-00-pike-video-49711" }