Helmimi i nxënësve në shkolla, reagon deputetja e PD: A i shpëtojmë dot fëmijët tanë nga droga e krimi

Publikuar tek: politike, më 21:26 23-01-2018 Helmimi i nxënësve në shkolla, reagon deputetja e PD: A i shpëtojmë dot fëmijët tanë nga droga e krimi

Rastet e helmimit të fëmijëve në shkolla, si ai në Bulqizë, por edhe më i fundit, në Durrës, kanë sjellë reagimin e deputetes Albana Vokshi.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Vokshi shkruan se pothuajse çdo ditë në shkollat shqiptare ka sherre me armë dhe gati çdo muaj raste të helmimit.

Për deputetin e PD Vokshi, përgjegjësi i vetëm është qeveria e cila nuk po bën asgjë për të mbrojtur fëmijët shqiptarë.

Më poshtë reagimi i Albana Vokshit:

Screenshot_4_copy_copy.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012259960174561
array(1) { ["section"]=> string(107) "helmimi-i-nxenesve-ne-shkolla-reagon-deputetja-e-pd-a-i-shpetojme-dot-femijet-tane-nga-droga-e-krimi-107674" }