Heq dorë nga aktrimi në filmat porno, 34 vjeçarja kandidon për kryebashkiake

Publikuar tek: bota, më 08:25 22-03-2019 Heq dorë nga aktrimi në filmat porno, 34 vjeçarja kandidon për kryebashkiake

Një aktore filmash për të rritur ka vendosur të heqë dorë nga profesioni i saj si pornostare dhe t'i futet politikës.

Elena Berkova nga Rusia do të kandidojë për kryetare të qytetit të saj Murmansk në Rusi.

34 vjeçarja ruse që ka vendosur të marrë pjesë në zgjedhje, ka këtë mesazh për skeptikët: “Çfarë probleme keni? Si janë gjërat në infermieri, shkolla, shtëpi apo spitale? Dua që të di çdo gjë rreth Murmanskit! Unë jam me ju”.

Berkova ka premtuar se me programin e saj politik, çdo person do të gjejë zgjidhje për problemet që ka.

 

640-0-5c9416d1af071.jpgElena_Berkova.jpg

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.014714002609253
array(1) { ["section"]=> string(82) "heq-dore-nga-aktrimi-ne-filmat-porno-34-vjecarja-kandidon-per-kryebashkiake-157428" }