Heq dorë nga edicioni i lajmeve, spikerja e njohur shqiptare jep njoftimin live: Do jem në karantinë, koronavirusi…

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:26 22-03-2020 Heq dorë nga edicioni i lajmeve, spikerja e njohur shqiptare jep njoftimin live: Do jem në karantinë, koronavirusi…

Gazetarja e njohur Ola Bruko ka deklaruar se do të vetëkarantinohet për 6 diët.

Në një postim nga studio e lajmeve, ajo ka thënë se nuk do shfaqet në edicionet informative, por  do të qendrojë në shtëpi.

Bruko është shprehur se nuk është e prekur na koronavirusi, por këtë masë e ka marrë për të ndihmuar ata që e rrethojnë.

‘Që nga nesër e deri në 6 ditë me radhë do të jem në vetëkarantinim. Nuk mendoj që jam e prekur nga koronavirusi, nuk kam asnjë symptom.  Kjo është një masë paraprake për të ndihmuar veten, kolegët e mi dhe të dashurit e mi’, tha gazetarja. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tenori i madh Placido Domingo rezulton pozitiv me COVID-19
Pranon publikisht lidhjen me personazhin e famshëm, Enca: Kam bërë seks… (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.0091128349304199
array(1) { ["section"]=> string(118) "heq-dore-nga-edicioni-i-lajmeve-spikerja-e-njohur-shqiptare-jep-njoftimin-live-do-jem-ne-karantine-koronavirusi-199671" }