Hera e 4-t në pak ditë, Rama i ‘hyn me kokë’ fushatës, mbledh sërish shtabin elektoral në selinë e PS-së

Publikuar tek: politike, më 08:15 28-09-2020 Hera e 4-t në pak ditë, Rama i ‘hyn me kokë’ fushatës, mbledh sërish shtabin elektoral në selinë e PS-së Rama

Kryeministri Edi Rama si duket e ka marrë tepër seriozisht fushatën elektorale, pasi për herë të katërt brenda pak ditëve ka mbledhur sërish shtabin e fushatës elektorale.

Edhe këtë javë, Rama e ka nisur me një mbledhje me drejtuesit politik të qarqeve në seli.

Në këtë mbledhje pritet të bëhen raportimet javore për zonat që ata mbulojnë, si dhe do të diskutohen çështje të tjera të rëndësishme si Asambleja e PS, që pritet të mbahet këtë fillim muaji.

Në këtë mbledhje i pranishëm është  edhe Ardian Cela i ngarkuar për të ndjekur fushatën elektorale në Durrës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011064052581787
array(1) { ["section"]=> string(107) "hera-e-4-t-ne-pak-dite-rama-i-hyn-me-koke-fushates-mbledh-serish-shtabin-elektoral-ne-seline-e-ps-se-221906" }