Heroi rrihet nga racistët, shkon të mbrojë djalin 15 vjeçar nga banda por goditet me shkop bejsbolli

Publikuar tek: bota, më 19:04 28-09-2017 Heroi rrihet nga racistët, shkon të mbrojë djalin 15 vjeçar nga banda por goditet me shkop bejsbolli

Tre të rinj janë burgosur pasi kanë rrahur dhe kanë rrëzuar një burrë me një makinë kur shkoi për të mbrojtur një djalë 15 vjeçar.

Amo Singh, 33 vjeç, hyri për të mbrojtur një dalë polak nga një bandë prej 6 djemsh dhe dy vajzash.

Ai ishte jashtë një dyqan peshku dhe çaji kur pa që po e sulmonin, kështu Amo mori një shkop bejsbolli dhe shkoi që t’i ndante. Pamjet e sigurisë trogojnë se Stephen Randlesome, 19 vjeç, dhe Benjamin Strange, 21 vjeç, e kanë goditur me shkopinj bejsbolli.

Amo u la shtrirë në rrugë në Stroud, Gloucestershire, ndërsa banda u përplas me dy makina. Ai kishte nevojë për qepje në plagë në kokë po ashtu kishte dy pllaka metalike të vendosura në një dore të thyer. 

pri_53981744.jpgtrtytryrtyrty.jpg

rgrtertret.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E rëndë, 42 vjeçari tenton të mbysë partneren në dushin e hotelit në Ibiza
Ekzekutohet babai, teksa përqafonte djalin e vogël qëllohet me plumb në kokë »
Article Logic
Execution time: 0.011567831039429
array(1) { ["section"]=> string(105) "heroi-rrihet-nga-racistet-shkon-te-mbroje-djalin-15-vjecar-nga-banda-por-goditet-me-shkop-bejsbolli-94052" }