Hidhen nga lartësia për t’i shpëtuar policisë italiane, vdesin dy shqiptarë

Publikuar tek: aktualitet, më 18:59 09-11-2015 Hidhen nga lartësia për t’i shpëtuar policisë italiane, vdesin dy shqiptarë

Dy shqiptarë kanë humbur jetën në mënyrë tragjike pasi janë hedhur nga një lartësi në tentativë për t’i shpëtuar policisë italiane.

Sipas mediave italiane, dy shqiptarët, 35 dhe 33 vjeç, ishin në ndjekje pasi akuzoheshin për vjedhjen e një automjeti muajin e shkuar në zonën e Colle Salomonios. Sipas policisë italiane, ka qenë edhe një person i tretë që është hedhur nga lartësia por mund të ketë shpëtuar pasi nuk është gjetur. Emrat e dy viktimave nuk bëhen të ditura.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rekord historik numri i aplikimeve për lotarinë amerikane
Dorëhiqet drejtoresha e Lojërave të Fatit Luneda Sufali »
Article Logic
Execution time: 0.011232137680054
array(1) { ["section"]=> string(80) "hidhen-nga-lartesia-per-t-i-shpetuar-policise-italiane-vdesin-dy-shqiptare-25045" }