Hidhërim në familjen Hoxha të “TCH”, ndahet nga jeta personi i tyre i dashur

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:16 19-01-2017 Hidhërim në familjen Hoxha të “TCH”, ndahet nga jeta personi i tyre i dashur

Blogger-ia Lori Hoxha ka dhënë sot lajmin e trishtueshëm për ndarjen nga jeta të gjyshit të saj.

“Faleminderit për genin e gangsterit. Përshëndeti të gjithë ata atje lartë. Do na mungosh”, shkruan Lori teksa publikon foto me gjyshin.

Shumë miq kanë ngushëlluar Lorin dhe familjen e saj për këtë humbje.

Screenshot_14.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097060203552246
array(1) { ["section"]=> string(79) "hidherim-ne-familjen-hoxha-te-tch-ndahet-nga-jeta-personi-i-tyre-i-dashur-65986" }