Hidhet në det të shpëtojë qenushet e saj, vdes tragjikisht modelja

Publikuar tek: bota, më 14:46 30-04-2019 Hidhet në det të shpëtojë qenushet e saj, vdes tragjikisht modelja

Një modele ka humbur jetën duke u mbytur në det teksa tentoi të shpëtonbte dy qenushat e saj.

Trupi i 37-vjeçares Caroline Bittencourt u gjet në det pasditen e së hënës dhe u nxorr jashtë. Caroline u hodh në det pasi u përpoq të shpëtonte dy qenushët e saj që kishin rënë në ujë për shkak të një stuhie. Në anije ndodheshin vetëm Caroline, bashkëshorti i saj dhe qentë.


Bashkëshorti i modeles u hodh në ujë për ta shpëtuar por stuhia e fortë i ndau nga njëri-tjetri. Atij iu desh të notonte 3 orë drejt bregdetit për të mbijetuar.

 

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012424945831299
array(1) { ["section"]=> string(72) "hidhet-ne-det-te-shpetoje-qenushet-e-saj-vdes-tragjikisht-modelja-162416" }