Hidhet në erë me tritol “Audi" i të dënuarit për vrasje në Fushë-Krujë

Publikuar tek: aktualitet, më 12:47 19-07-2017 Hidhet në erë me tritol “Audi Foto ilustruese

Një automjet tip “Audi” është hedhur në erë me një sasi eksplozivi në Milot të Fushë-Krujës.

Mësohet se makina ishte në pronësi të shtetasit me inicialet N.K.,62 vjeç, i dënuar më herët për një vrasje. Dëmet janë vetëm materiale ndërsa policia dhe grupi hetimor po punojnë për zbardhjen e plotë të ngjarjes. 

Njoftimi i policisë:

Më datë 18.07.2017, në Fushë Milot, Kurbin, në automjetin Audi në pronësi të shtetasit N.K. 62 vjeç, ( i dënuar më parë për vrasje), kanë vendosur lëndë eksplozive nga shpërthimi i së cilës ka pësuar dëmtime vetëm automjeti në pjesën e përparme të tij. Nuk ka të lënduar në njerëz.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024596929550171
array(1) { ["section"]=> string(74) "hidhet-ne-ere-me-tritol-audi-i-te-denuarit-per-vrasje-ne-fushe-kruje-86644" }