Hidhet shorti i Champions League, përballje titanësh Juve-Barça, Bayern-PSG

Publikuar tek: sport, më 18:16 24-08-2017 Hidhet shorti i Champions League, përballje titanësh Juve-Barça, Bayern-PSG

Pak minuta më parë ka përfunduar hedhja e shortit të grupeve të Champions League për sezonin 2017-2018.

Shorti ka rezervuar disa ndeshje shumë të forta ku spikatin përballjet mes Bayern Mynih-PSG dhe Juventus-Barcelona

Kjo është tabela përfundimtare e grupeve të Champions League për sezonin 2017-2018.

21100909_872847596201407_1867513315_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021488189697266
array(1) { ["section"]=> string(79) "hidhet-shorti-i-champions-league-perballje-titanesh-juve-barca-bayern-psg-90081" }