Hidhet shorti i Champions League, PSG përballet me Barcelonën, Reali dhe Juventus me kundërshtarë të lehtë

Publikuar tek: sport, më 12:27 12-12-2016 Hidhet shorti i Champions League, PSG përballet me Barcelonën, Reali dhe Juventus me kundërshtarë të lehtë

Është hedhur shorti për fazën 1/16 të Champions League, i cili ka vendosur përballë njëra-tjetrës skuadrat më të mira në Europë.

Supersfida e kësaj faze do të jetë ajo midis PSG dhe Barcelonës, dy skuadra favorite që e kanë të vështirë të pranojnë eleminimin kaq herët nga kompeticioni më i rëndësishëm europian i futbollit.

Tjetër sfidë për t’u parë është edhe ajo e Bayern Munich me Arsenalin, ndërsa shoti ka qenë bujar me Real Madridin dhe Juventusin, që u ka vendosur përballë Napolin dhe Porton. 

Screenshot_8.png

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.015830993652344
array(1) { ["section"]=> string(110) "hidhet-shorti-i-champions-league-psg-perballet-me-barcelonen-reali-dhe-juventus-me-kundershtare-te-lehte-62394" }