Hidhet shorti i Champions, mungojnë përplasjet “big”, ja përballjet në grupe

Publikuar tek: sport, më 17:41 27-08-2015 Hidhet shorti i Champions, mungojnë përplasjet “big”, ja përballjet në grupe

Është hedhur në Monaco shorti për fazën e grupeve të eventit më të rëndësishëm europian për klubet, Champions League.

Në 8 grupe, mungojnë përballjet e mëdha, ku më interesantet mund të veçohen ato midis Real Madrid-PSG, Juventus-Manchester City apo Barcelona-Arsenal.

Shorti u ka buzëqeshur ekipve si Manchester United dhe Barcelona, të cilat duket se në letër nuk kanë kundërshtarë në grupet e tyre. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.19660806655884
array(1) { ["section"]=> string(78) "hidhet-shorti-i-champions-mungojne-perplasjet-big-ja-perballjet-ne-grupe-19342" }