Hidhet shorti i UEFA Europa League, ja përballjet

Publikuar tek: sport, më 14:31 27-02-2015 Hidhet shorti i UEFA Europa League, ja përballjet

Është hedhur sot shorti për ndeshjet e raundit të 16-të të Europa League për ndeshjet të cilat do të luhen në datat 12 dhe 19 Mars. Ja përballjet:

1.Everton FC - FC Dynamo Kyiv

2.FC Dnipro Dnipropetrovsk - AFC Ajax

3.FC Zenit - Torino FC

4.VfL Wolfsburg - FC Internazionale Milano

5.Villarreal CF - Sevilla FC

6.SSC Napoli - FC Dinamo Moskva

7.Club Brugge KV - Beşiktaş JK

8.ACF Fiorentina - AS Roma

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0092740058898926
array(1) { ["section"]=> string(53) "hidhet-shorti-i-uefa-europa-league-ja-perballjet-4579" }