Hidhnin mbetje të paligjshme në pyje, arrestohen 2 shqiptarë në Itali

Publikuar tek: bota, më 17:45 08-01-2019 Hidhnin mbetje të paligjshme në pyje, arrestohen 2 shqiptarë në Itali

Dy shqiptarë janë arrestuar në Itali, për hedhje të mbetjeve të paligjshme në pyjet e Firences.

Shqiptarët janë kapur mat nga policia, ndërkohë që digjnin mobilje dhe pajisje të tjera, në periferi të Firences.

Identiteti i tyre nuk bëhet ende i ditur, ndërkohë sipas mediave italiane ishin punonjës të një ndërmarrje ndërtimi.

auto_Capture1546963707.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011125087738037
array(1) { ["section"]=> string(75) "hidhnin-mbetje-te-paligjshme-ne-pyje-arrestohen-2-shqiptare-ne-itali-147983" }