HIGUAIN  kalon te MILANI, ja sa pritet të paguhet

Publikuar tek: sport, më 12:29 31-07-2018 HIGUAIN  kalon te MILANI, ja sa pritet të paguhet Nicolas Higuain

 Sulmuesi argjentinas Gonzalo Higuain mund të kalojë sot tek Milani.

Vëllai dhe menaxheri i lojtarit Nicolas Higuain pati një takim me Drejtorin Teknik të Milanit ku duket se bisedimet kanë qenë te frytshme.

Drejtori i Milanit Eliot dha miratimin e tij ndërkohë që presin vetëm që lojtari dhe klubi të bien dakord.

Milani pritet t’i ofrojë argjentinasit një kontratë 4-vjeçare me të njëjtën pagë që merr te Juvja (7,5 milionë euro në sezon). Sulmuesi do të transferohet te Milani në formë huazimi për 18 milionë euro me të drejtë blerjeje në fund të këtij sezoni për 36 milionë euro shtesë.

Pasi kjo blerje të mbarojë Juventus dhe Milan pritet shkëmbimi ndërmjet Caldara-Bonucci.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.009401798248291
array(1) { ["section"]=> string(54) "higuain-kalon-te-milani-ja-sa-pritet-te-paguhet-129707" }