Hillary Clinton “bashkon” Jennifer Lopez me ish-bashkëshortin Marc Anthony (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:23 30-10-2016 Hillary Clinton “bashkon” Jennifer Lopez me ish-bashkëshortin Marc Anthony (Foto)

Kandidatja demokrate për presidente e SHBA-së Hillary Clinton, ka bërë bashkë këngëtarët Jennifer Lopez dhe Marc Anthony në një concert në fushatën e saj.

Këngëtarët janë ndarë prej vitesh me njërit-jetrin, por sëbashku kanë 2 fëmijë, një djalë dhe një vajzë, binjakë shkruan 'Reuters'.

Vetëm pak kohë më parë Jenifer u nda nga i dashur i saj Casper dhe mbrëm ish-çifti kanë performuar në një koncert për Clinton ku ata edhe një herë u bashkuan, për ta nderuar Hillaryn e cila është kandidate për të parën e Amerikës.

hilary5.jpg

hilary3.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.060563087463379
array(1) { ["section"]=> string(83) "hillary-clinton-bashkon-jennifer-lopez-me-ish-bashkeshortin-marc-anthony-foto-57869" }