Hillary Clinton nën vëzhgimin e rreptë të mjekëve, i ra të fiktë në ceremoni. Zbulojnë çfarë problemi ka

Publikuar tek: bota, më 07:34 12-09-2016

Hillary Clinton, kandidatja demokrate për presidente të Amerikës ka kaluar një situatë shumë të vështirë shëndetësore ditën e djeshme gjatë ceremonisë së përkujtimit të viktimave të 11 Shtatorit.

Asaj i ra të fiktë, pasi braktisi ceremoninë, në duart e stafit dhe menjëherë u fut në makinë. Mjekët e kanë vizituar me nxitim Clintonin duke e sugjeruar se duhet të rishikojë axhendën e fushatës, pasi vërtet që duhet të pushojë. Tashmë ata kanë zbuluar se ajo është me pneumoni. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012913227081299
array(1) { ["section"]=> string(108) "hillary-clinton-nen-vezhgimin-e-rrepte-te-mjekeve-i-ra-te-fikte-ne-ceremoni-zbulojne-cfare-problemi-ka-52651" }