Hillary Clinton rrëzohet keq nga shkallët, pëson thyerje (Foto)

Publikuar tek: bota, më 19:41 16-10-2017 Hillary Clinton rrëzohet keq nga shkallët, pëson thyerje (Foto)

Hillary Clinton ka pësuar një aksident teksa po bëhej gati për të shkuar në një intervistë të televizionit BBC.

Ish kandiatja për president i SHBA-ve, është rrëzuar nga shkallët dhe ka thyer shputën e këmbës.

“Isha duke nxituar teksa po zbrisja shkallët me kafe në dorë dhe u rrëzova mbrapsht”, tha Clinton e cila u shfaq në studion e emisionit me këpucë kirurgjike.

69-vjeçarja Clinton u rrëzua disa vite më parë dhe goditi kokën. Incidenti besohet se i shkaktoi mpiksje të gjakut në kokë. Ajo shfaqi probleme shëndetësore disa herë edhe gjatë fushatës elektorale.

srth4rh4r5h5j5jk.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ekzekutohet në atentat mafioz gazetarja që po hetonte “Panama Papers”
DJ i famshëm diagnostikohet me tumor, mijëra fansa qajnë për të në koncert »
Article Logic
Execution time: 0.010548830032349
array(1) { ["section"]=> string(66) "hillary-clinton-rrezohet-keq-nga-shkallet-peson-thyerje-foto-96112" }