Hillary kap “mat” Bill Clinton duke ‘i ngulur sytë’ Ivankës, reagimi i saj është i pabesueshëm (Video)

Publikuar tek: bota, më 22:53 20-01-2017

Nuk ishte vetëm presidenti Donald Trump në fokusin e kamerave gjatë ceremonisë së betimit, por edhe paraardhësit e tij, siç është rasti i kësaj video ku protagonistë janë Bill dhe Hillary Clinton.

DailyMail shkruan se Billi i ka ngulur sytë për një kohë të gjatë te vajza e madhe e Trump, Ivanka, por nuk ka qenë vetëm kamera ajo që ka kapur këtë moment, por edhe bashkëshortja e tij, Hillary.

Ish-sekretarja e shtetit ishte duke qeshur me Michelle Obaman kur ka kthyer kokën dhe ka parë se burri i saj nuk e kishte mendjen te ajo që po ndodhte në skenë, por diku tjetër.

Hillary nuk reagoi deri sa Bill e kuptoi vetë që ishte kapur mat. Në fund, ish-zonja e parë rrotullon sytë dhe bën një të qeshur ironike njësoj sikur ajo që sapo pa nuk ishte hera e parë për të.

Lexo edhe: Jo Melania, por kjo vajzë do të jetë “Zonja e Parë” e SHBA gjatë presidencës së Trump

3C54533500000578-0-Ivanka_accessorized_her_white_coat_with_an_American_flat_pin_on_-a-16_1484941527858.jpg

Screenshot_9_copy.png

*Çifti Clinton duke u takuar me Ivanka Trump

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Për Rihannën kjo ishte ndarja më e keqe...
Publikohen pamjet e tmerrit në Itali, autobusi me nxënës u përplas në autostradë: 16 të vdekur »
Article Logic
Execution time: 0.013657093048096
array(1) { ["section"]=> string(101) "hillary-kap-mat-bill-clinton-duke-i-ngulur-syte-ivankes-reagimi-i-saj-eshte-i-pabesueshem-video-66173" }