'Hipi Lasgushit e shih Stambollin', aktori sulmon ashpër Ramën: O gropë septike që qelb si ujë Lane

Publikuar tek: aktualitet, më 14:02 05-01-2019 'Hipi Lasgushit e shih Stambollin', aktori sulmon ashpër Ramën: O gropë septike që qelb si ujë Lane

Aktori Neritan Liçaj ka sulmuar ashpër kryeministrin Edi Rama teksa shprehet se i ka ardhur ora.

Teksa ka postuar njoftimin për protestën e stuidentëve ditën e henë, Liçaj shprehet se shqiptarët do të vazhdojnë të protestojnë derisa Rama të largohet.

"Mjaft u solle si çitjania nëpër shallvare me lloj lloj palaçosh dhe kllounësh të tipit "hipi Lasgushit e shih Stambollin". Të erdhi ora!

Protesta e shqiptarëve është këtu deri në fundin tend o grop septike që qelb si ujë Lane", shkruan aktori.

 Screenshot_7.jpg

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Izolohet Shishtaveci nga bora, bashkia nuk çon asnjë borëpastruese
Me këmbë përpjetë, kështu e nisi 2019-ën Klaudia Pepa (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.010798215866089
array(1) { ["section"]=> string(102) "hipi-lasgushit-e-shih-stambollin-aktori-sulmon-ashper-ramen-o-grope-septike-qe-qelb-si-uje-lane-147611" }