Hiqej si pensionist dhe kërkonte ndihmë, kryebashkiaku demaskon militantin e PD: Bashkia nuk ndihmon tipa si ky që s’kanë asnjë problem ekonomik

Publikuar tek: politike, më 20:48 30-03-2020 Hiqej si pensionist dhe kërkonte ndihmë, kryebashkiaku demaskon militantin e PD: Bashkia nuk ndihmon tipa si ky që s’kanë asnjë problem ekonomik Kryebashkiaku i Lezhes Ndreu dhe militanti i PD i denoncuar prej tij

Kryebashkiaku socialist i Lezhës Pjerin Ndreu ka demaskuar pak minuta më parë një person të quajtur Festim Meta, i cili sipas tij sot është shfaqur në një media dhe kërkonte ndihmë si pensionit.

Ndreu shkruan se Bashkia e Lezhës nuk ndihmon asnjë “tip” si Festim Meta që nuk është as pensionit dhe as shtresë në nevojë.

“Ky zoteria, Festim Meta, qe nuk eshte as pensionist, as shtrese ne nevoje, e as ne hall per asgje pa pike turpi thote qe nuk e ka ndihmu Bashkia. ! I them atij qe e ka intervistu qe e ka gjete me “shume mund”, dhe ketij qe flet brockulla se bashkia nuk ndihmon kategorite e ketij tipi qe nuk ka asnje problem ekonomik!

Turp per ate qe i ka zgjate mikrofonin qe e njeh mire se kush eshte dhe turp per kedo qe perdor militante partiake me sfumu punen gjigande qe po ben Bashkia Lezhe”, shkruan Pjerin Ndreu, kryebashkiak i Lezhës dhe poston fotot e militantit të PD.

91404266_1098658617136320_7132610905241550848_n.jpg
91897313_1098658610469654_3674924947903348736_n_copy.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0094308853149414
array(1) { ["section"]=> string(149) "hiqej-si-pensionist-dhe-kerkonte-ndihme-kryebashkiaku-demaskon-militantin-e-pd-bashkia-nuk-ndihmon-tipa-si-ky-qe-s-kane-asnje-problem-ekonomik-200697" }