'Hiqi getat të luuuuutem', ndjekësit ‘mbërthejnë’ me komente Rudina Magjistarin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:54 26-03-2019 'Hiqi getat të luuuuutem', ndjekësit ‘mbërthejnë’ me komente Rudina Magjistarin

Moderatorja e njohur Rudina Magjistari poston shpesh foto në rrjetet sociale ku nuk nguron t'i kthejë komente ndekësve të saj.

Në një nga fotot e fundit të bëra gjatë një puntate të emisionit të saj të pasdites moderatorja ka marrë  shumë komente nga ndjekësit e saj.

”Hiqi getat dhe kepucet te luuuuutem… nuk perputhen fare as me fustnin as me as me ty” i ka shkruar një nga komentueset.

Ndërkohë moderatorja shprehet se i gjithe imazhi i saj është punë e një departamenti të tërë por kësaj here i është dhënë prioritet shëndetit, pa e sqaruar më shumë këtë gjë.

“E dashur, mos kujto se une e nje departament i tere, qe kuron veshjet e mia, nuk e dine kete. Shendeti eshte i pari, pastaj veshja” i kundërpërgjigjet Rudina komentueses.

Kjo veshje duket se nuk është pëqyer shumë nga ndjekësit e Rudinës sepse janë të shumtë ata që i kanë komentuar getat dhe këpucët.

 

Screenshot_7.jpg

Screenshot_6.jpg

 

 

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.048717975616455
array(1) { ["section"]=> string(81) "hiqi-getat-te-luuuuutem-ndjekesit-mberthejne-me-komente-rudina-magjistarin-157917" }