Histeria e të Premtes së Zezë, gruaja i rrëmben nga duart fëmijës tenxheren me presion (Video)

Publikuar tek: bota, më 14:56 27-11-2015

E Premtja e Zezë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës është një ditë e mirë për të bërë “shopping” pasi çmimet ulen ndjeshëm.

Por kjo ditë e ofertave marramendëse në SHBA shpesh kritikohet dhe kthehet në humor, për shkak të asaj që ndodh në disa nga qendrat tregtare më të mëdha. Miliona njerëz vërshojnë drejt dyerve të supermarkevete dhe qëndrave tregtare, disa madje e humbin aq shumë kontrollin, si kjo grua në video që nga hysteria e ofertave i rrëmben nga duart kësaj vogëlusheje një..tenxhere me presion.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0278160572052
array(1) { ["section"]=> string(97) "histeria-e-te-premtes-se-zeze-gruaja-i-rremben-nga-duart-femijes-tenxheren-me-presion-video-26413" }