Histori prekëse, nëna kishte vetëm 4 muaj jetë nga kanceri, shpëtimi i vjen nga nuk e pret

Publikuar tek: bota, më 10:53 05-11-2017 Histori prekëse, nëna kishte vetëm 4 muaj jetë nga kanceri, shpëtimi i vjen nga nuk e pret

Vetëm katër muaj më parë, Nicola Hitchen mori lajmin tronditës se kishte edhe 4 muaj jetë.

41-vjeçarja nga Anglia vuante nga kanceri në mitër por vendosi të mos dorëzohej përballë këtij fakti.

Nëna e dy fëmijëve shkoi direkt për t’u vizituar në Turqi dhe rezultatet ishin të pabesueshme.

Pas ditës së 10 të terapisë tumori i saj agresiv u zhduk.

Por pasi harxhuan 80 mijë pound, fondet e familjes u pakësuan, shkruan mirror, raporton newsbomb.al.

Tani Clare Hitchen, gruaja e re e ish- burrit të Nikolës po udhëheq një nismë për të mbledhur 50 mijë pound që të ndjekë trajtimin e nënës së dy djemve, Joseph 14 dhe Jacob 12.

Clare tha: Joe dhe Jake janë fëmijët e burrit tim. Niki është ish-gruaja e burrit tim dhe një nënë e mrekullueshme për dy fëmijet e saj. Joe dhe Jake janë vëllezërit më të mrekullueshëm të vajzës sonë tre-vjeçare. Lekët po na mbarojnë dhe Niki pa këtë nismë nuk mund ta vazhdojë këtë trajtim që do t’i shpëtojë jetën”, është shprehur gruaja shpëtimtare e ish-burrit të Nicole.

PAY-PROD-Cascade_nicola_hitchen_cancer01.jpg

PAY-PROD-Cascade_nicola_hitchen_cancer001.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Trump dhe Melania si rrallëherë udhëtojnë me kurorë në qafë, shikoni si duken
Pas urdhër-arrestit nga Spanja, ish-lideri i Katalonjës dorëzohet në policinë belge »
Article Logic
Execution time: 0.011248111724854
array(1) { ["section"]=> string(94) "histori-prekese-nena-kishte-vetem-4-muaj-jete-nga-kanceri-shpetimi-i-vjen-nga-nuk-e-pret-98406" }