Histori shqiptare, i dërgon 2 mijë euro shoqes fshehtas bashkëshortit por s'ia kthen më. Burri kërkon të ndahet: S'kam më besim

Publikuar tek: aktualitet, më 17:44 29-01-2017 Histori shqiptare, i dërgon 2 mijë euro shoqes fshehtas bashkëshortit por s'ia kthen më. Burri kërkon të ndahet: S'kam më besim

Fatosi dhe Kozeta janë dy bashkëshortë të cilët janë konfliktuar me njëri-tjetrin që kur gruaja i ka dërguar 2 mijë euro shoqes së saj Mimozës, e cila nuk ja ka kthyer më kurrë.

Kozeta dhe Fatosi jetojnë në Greqi, dhe disa herë janë kther për të marrë paratë, mirëpo kur ktheheshin nuk e gjenin  Mimozën, pasi ajo nuk u përgjigjej në celular.

Të pranishën në “Shihemi në Gjyq” çifti tregoi rastin, dhe ndërsa gjyqtarja Eni Çobani përpiqej të sqaronte situatën për të bashkuar dhe çiftin, bashkëshorti tentoi të ikte nga salla duke thënë se i është thyer besimi pasi gruaja ka kryer një veprim pa dijeninë e tij.

Bashkëshortja i është lutur që të kthehet në familje, por Fatosi nuk e ka pranuar duke thënë se "nuk ka më besim". 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kapet gomonia me 506 kg kanabis pranë brigjeve italiane, pranga skafistëve shqiptarë
Kapet “Benzi” me 45 kile drogë, dy të rinjtë tentuan të kalonin kufirin drejt Greqisë (EMRAT dhe VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.012794017791748
array(1) { ["section"]=> string(130) "histori-shqiptare-i-dergon-2-mije-euro-shoqes-fshehtas-bashkeshortit-por-s-ia-kthen-me-burri-kerkon-te-ndahet-s-kam-me-besim-67041" }