Historia e dhimshme e 13 vjeçares që u përdhunua nga babai dhe 3 djem të fshatit

Publikuar tek: aktualitet, më 19:18 14-04-2017 Historia e dhimshme e 13 vjeçares që u përdhunua nga babai dhe 3 djem të fshatit

13 vjeçarja nga Lushnja ka një histori ndryshe, histori që asnjë vajzë nuk do donte të ishte fati i saj.

Ajo është ende minorene dhe dyshohet të jetë përdhunuar nga babai i saj Bashkim Leka, në të njëjtën kohë dyshohet gjithashtu të jetë abuzuar edhe nga tre të rinj të tjerë të fshatit.

Varfëria e skajshme ku jeton ajo së bashku me familjen e saj nuk është asgjë përpara fatkeqësisë që ka zbuluar së fundmi. E kaluara e saj e trishtë ndolli fatin e keq që ka sot, kur ishte 3 muajshe u braktis nga e ëma duke u rritur me gjyshin dhe babain.

Vajza tashmë e ka bërë denoncimin por jeton me frikën se një ditë kur babai të dalë nga burgu do ti bëjë akoma më keq dhe për këtë ai e ka paralajmëruar. Dajat e saj e kanë strehuar në shtëpinë e tyre dhe aty mendohet të jetojë edhe në vazhdim, por ajo ka një problem i cili është gjyshi.

Atë po mundohen ta strehojnë në ndonjë azil. Pas shumë sakrificash që bëri për ta rritur 3 vjeçaren sot do ndahet nga ajo me brengën në zemër që e ardhmja e saj u shkatërrua.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 400 ton drogë të denoncuara nga Berisha, Policia: Nuk gjetëm gjë
Nënë e bir jetojnë në çadrën e dhënë nga Bashkia e Beratit »
Article Logic
Execution time: 0.011322021484375
array(1) { ["section"]=> string(84) "historia-e-dhimshme-e-13-vjecares-qe-perdhunua-nga-babai-dhe-3-djem-te-fshatit-75217" }