Historia e panjohur e këngëtares shqiptare, u rrit në Zvicër por jo nga familja e saj biologjike

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:16 18-09-2017 Historia e panjohur e këngëtares shqiptare, u rrit në Zvicër por jo nga familja e saj biologjike

Këngëtarja shqiptare Shkëndije Muja, jeton në Zvicër atje ku edhe u adoptuar në moshë të vogël nga një familje zviceriane.

Shkëndija lindi në Kosovë, por në moshë fare të vogël u largua nga familja për të shkuar në Zvicër tek tezja e saj dhe më vonë u strehua në një qendër fëmijësh të huaj që kishin emigruar pa prindër.

Më pas Shkëndija u adoptua nga një familje zviceriane dhe jetoi për një kohë të gjatë me ta. Por me kalimin e kohës gjërat nuk po shkopnin siç donte këngëtarja dhe e braktisi familjen birësuese për të jetuar vetëm.

Tashmë këngëtarja ka një lidhje normale me familjen e saj biologjike në Kosovë.

Shkëndije Muja njihet për pozat e saj më së shumti "belfie".

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kejsi Tola bëhet “bad girl”, shfaqet provokuese dhe ekspozon dekoltenë (FOTO)
Futbollisti i famshëm një “gentleman” i vërtetë: Një tufë me lule për princeshën e tij »
Article Logic
Execution time: 0.011698961257935
array(1) { ["section"]=> string(101) "historia-e-panjohur-e-kengetares-shqiptare-u-rrit-ne-zvicer-por-jo-nga-familja-e-saj-biologjike-92718" }