Historia e pazakontë/ Vrau me 20 plumba 36 vjeçarin, gruaja e shoqëruar nga gardianet konkurron në “The Voice”

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:33 28-01-2017

Një aplikim i pazakontë është bërë këtë edicion në “The Voice of Albania”.

Dëshira e madhë për të kënduar, nxiti Fatbardha Gjonin të dërgonte të dhënat e saj për të konkurruar në ‘The Voice of Albania VI’. Audicioni i saj u zhvillua në ambientet e Burgut të Grave në Tiranë, pasi Fatbardha ishte dënuar për një vepër penale.

Kamela Islamaj zhvilloi audicionin njësoj si për të gjithë konkurrentët dhe pasi vlerësoi zërin e saj, vendosi që Fatbardha të jetë pjesë e Audicioneve të Fshehura.

30 vjeçarja konkurroi dje në spektakl, por asnjë nga anëtarët e jurisë nuk e bëri pjesë të skuadrës së tij.

Tre vite më parë, Fatbardha Gjoni vrau me 20 plumba një 36 vjeçar, pasi ky i fundit kishte shkuar me armë në banesën e saj.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0051429271697998
array(1) { ["section"]=> string(112) "historia-e-pazakonte-vrau-me-20-plumba-36-vjecarin-gruaja-e-shoqeruar-nga-gardianet-konkurron-ne-the-voice-66959" }