Historia e Titit që përloti publikun, Ardit Gjebrea mban premtimin që i bëri live në studio

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:04 30-01-2018 Historia e Titit që përloti publikun, Ardit Gjebrea mban premtimin që i bëri live në studio

Pak javë më parë në rubrikën “Kam një mesazh për ty” te “E diela shqiptare” historia e Titit përloti publikun shqiptar, pasi ai ishte përdorues i heroinës.

Titi ishte i ftuar në studio nga e motra, e cila kërkoi që ai të lintë pas të shkuarën dhe drogën. Duke e ftuar të shohë nga e ardhmja.

Ndërsa Arditi i premtoi në studio se do e ndihmonte Titin duke i gjetur një punë. Në fakt moderatori e ka mbajtur premtimin dhe i ka gjetur një punë djalit nga Shkodra. Lajmin Gjebrea e bën të ditur përmes një postimi në Instagram. Titi do të punojë tashmë si ndihmës hidraulik.

“A thamë që do i gjejmë Titit punë? 
E pra, Titi filloi punë dhe për këtë falënderoj z. Mark Molla që e punësoi si ndihmës hidraulik në Ndërmarrjen e Ujësjellës Kanalizime të qytetit Shkodër.
Ka 1 javë në punë dhe mjeshtrat janë shumë të kënaqur me korrektësinë dhe zellin e tij për të mësuar”, shkruan Arditi teksa publikon foto nga vendi ku do punojë tashmë Titi.

itttiiii_copy.PNG

 

78136-640-0-5a709587e60f5.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011373996734619
array(1) { ["section"]=> string(97) "historia-e-titit-qe-perloti-publikun-ardit-gjebrea-mban-premtimin-qe-i-beri-live-ne-studio-108511" }