Historia e trishtë e 38-vjeçarit që vdiq sot në Pogradec, u gjet "kallkan" në banesë

Publikuar tek: aktualitet, më 14:12 11-01-2017 Historia e trishtë e 38-vjeçarit që vdiq sot në Pogradec, u gjet 38 vjecari Anastas Renato Shuke

Ditën e sotme, u regjistrua viktima e pestë si pasojë e motit të keq dhe temperaturave që kanë arritur vlerat minimale.

Në Pogradec, u gjet i ngrirë nga i ftohti 38-vjeçari Anastas Renato Shuke. Drejtori i Spitalit Genti Çela ka konfirmuar se vdekja e tij ka ardhur si pasojë e të ftohtit ndërsa newsbomb.al mëson detaje të trishta rreth jetës së viktimës.

38 vjeçari ishte një fëmijë i birësuar dhe ka jetuar me prindërit birësues derisa ata u ndanë nga jeta. Pas këtij momenti, ai jetonte krejt i vetëm ndërsa hera-herës dikush shkonte ta vizitonte dhe të përkujdesej për të.

Në kushte të vështira jetese dhe pa mjet ngrohës, 38 vjeçari e ka patur të pamundur t’i mbijetojë të ftohtit dhe është gjetur i pajetë në banesën e tij në lagjen e Toplecit.

news1.jpg

news2.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Arilena Ara publikon foto nga shtrati, ja si duket këngëtarja pa grim (Foto)
Tenton të kalojë rezervuarin e ngrirë, thyhet akulli dhe 40-vjeçari bie brenda »
Article Logic
Execution time: 0.013384103775024
array(1) { ["section"]=> string(87) "historia-e-trishte-e-38-vjecarit-qe-vdiq-sot-ne-pogradec-u-gjet-kallkan-ne-banese-65226" }