Historia horror, shqiptari hyn në shtëpinë e shokut dhe i përdhunon bashkëshorten

Publikuar tek: aktualitet, më 22:11 21-06-2017 Historia horror, shqiptari hyn në shtëpinë e shokut dhe i përdhunon bashkëshorten

Një histori horror ka ndodhur në kryeqytetin grek, teksa një 38-vjeçar shqiptar, me banim në lagjen “Agios Panteleimonas” në Athinë, ka përfunduar në pranga pasi akuzohet se ka përdhunuar bashkëshorten e shokut të tij.

Sipas asaj që raportojnë mediat greke, shqiptari ka shkuar te shtëpia e shokut në momentin që gruaja e tij ka qenë vetëm në banesë. Ndërkohë policia vendase ka deklaruar se ai fillimisht e ka dhunuar dhe më pas ka abuzuar seksualisht me të.

Policia greke bën me dije se incidenti ka ndodhur më 18 qershor dhe autori u arrestua një ditë më pas.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018335819244385
array(1) { ["section"]=> string(86) "historia-horror-shqiptari-hyn-ne-shtepine-e-shokut-dhe-i-perdhunon-bashkeshorten-83358" }