Historia prekëse e babait polic me vajzën e sëmurë, ministri Tahiri dhe kolegët e surprizojnë në studio

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:59 17-10-2016 Historia prekëse e babait polic me vajzën e sëmurë, ministri Tahiri dhe kolegët e surprizojnë në studio

Sajmir Josifi, me profesion polic është baba i dy vajzave 15 dhe 18 vjeç. Josifi mban një dhimbje tepër të madhe brenda tij , sëmundjen e vajzës së tij 17 vjeçare.

Sajmiri dhe Ida janë prindërit e Xhoit , e cila ka pësuar një fatkeqësi që në fëmijëri dhe tashmë nuk mund të flasë dhe të shikojë. 

“Falë përkujdesjes, dashurisë dhe dedikimit që i jepje ti vajza jonë jeton, sepse ti je mrekullia. Të falenderoj për gjithë mbështetjen që i ke dhënë vajzës sonë”, -i'u drejtuar bashkëshorti Idës.

Por në studion e “TV Klan” kanë qenë të pranishëm ministri Sajmir Tahiri dhe drejtori i policisë së Tiranës, Ervin Hoda si dhe oficerë të tjerë të cilët kanë surprizuar babain e 17-vjeçares.

Ministri Tahiri bashkë me kolegët policë kontribuan për të ndihmuar Josifin, duke u bashkuar në dhimbjen e tij.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e Ditës: Gjirokastër, banorët e kalojnë natën jashtë
Deputetja Jorida Tabaku e “djeg” dasmën bardheblu »
Article Logic
Execution time: 0.0083780288696289
array(1) { ["section"]=> string(108) "historia-prekese-e-babait-polic-me-vajzen-e-semure-ministri-tahiri-dhe-koleget-e-surprizojne-ne-studio-56401" }