Historiani publikon foton e Dules me ish miken e tij: Pas zënkës, e rrënoi

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:31 10-03-2016 Historiani publikon foton e Dules me ish miken e tij: Pas zënkës, e rrënoi

Historiani Arben Llalla publikon një foto të kreut të PBDNJ Vangjel Dule me ish miken e tij Eleni Dhimu, që siç thotë Llalla, pas zënkës i rrënoi partinë.

“Vangjel Dule me ish-miken e tij, Eleni Dhimu e cila pas zënkës në gushtin e 2014 midis tyre ia rrënojë partinë Vangjelit dhe e katandisi pa asnjë bashki, pa asnjë autoritet”, shkruan Llalla.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010312080383301
array(1) { ["section"]=> string(78) "historiani-publikon-foton-e-dules-me-ish-miken-e-tij-pas-zenkes-e-rrenoi-34750" }