Historike, Shkëndija kualifikohet në play of-in e Ligës së Europës

Publikuar tek: sport, më 20:19 03-08-2017 Historike, Shkëndija kualifikohet në play of-in e Ligës së Europës

Pas një loje mbersëlëne të fituar me rezultatin 3-0 kundër skuadrës nga Lituania Trakai, Shkëndija vazhdon ëndrrën evropiane.

Klubi shqiptar nga Tetova fitoi ndeshjen e kthimit me rezultat 3 me 0, duke zhvlerësuar humbjen e parë në transfertë 2-1, me golat e shënuar nga Ibraimi dhe një dopietë nga Hasani

Kjo fitore është festuar në kampin tetovar dhe pas ndeshjes futbollistët kanë shpërhyer në festë në dhomat e zhveshjes.

Më poshtë video nga dhomat e zhveshjes:

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0079247951507568
array(1) { ["section"]=> string(71) "historike-shkendija-kualifikohet-ne-play-of-in-e-liges-se-europes-88181" }