Hodi dorë nga muzika pak kohë më parë, Ed Sheeran, baba për herë të pare

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:10 12-08-2020 Hodi dorë nga muzika pak kohë më parë, Ed Sheeran, baba për herë të pare

Ed Sheeran dhe Cherry Seaborn së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë.

Sipas “The Sun”, Ed Sheeran, i konsideruar si muzikanti më i mirë në botë i momentit, dhe Cherry janë tepër të lumtur dhe po e presin me pa durim fëmijën e tyre.

Bëhet me dije se Cherry është në muajin e fundit të shtatzanisë, ndërsa nuk dihet ende gjinija e bebes që do të vijë në jetë.

Kujtojmë se këngëtari britanik disa kohë më parë dha lajmin se do të heqë dorë nga muzika.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010335922241211
array(1) { ["section"]=> string(77) "hodi-dore-nga-muzika-pak-kohe-me-pare-ed-sheeran-baba-per-here-te-pare-216938" }