Holandë, një person i armatosur hyn brenda televizionit kombëtar

Publikuar tek: bota, më 21:40 29-01-2015 Holandë, një person i armatosur hyn brenda televizionit kombëtar

Një person i armatosur ka hyrë në ambientet e televizionit kombëtar holandez, “NOS”, duke kërkuar të futet në transmetim direkt.

Lajmi konfirmohet nga mediat lokale dhe bëhet e ditur se televizioni ka ndërprerë transmetimin. NOS shkruan se “për shkak të rethanave, nuk ka transmetim gjatë kësaj kohe”.

Ndërkohë mësohet se personi është arrestuar nga policia, por nuk dihet nëse nga ky incident ka persona të lënduar.

Stafi i televizionit është evakuar nga godina.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011491060256958
array(1) { ["section"]=> string(68) "holande-nje-person-i-armatosur-hyn-brenda-televizionit-kombetar-1864" }