Holandezët artikull për Luana Vjollcën, habisin me atë që shkruajnë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:46 01-03-2017 Holandezët artikull për Luana Vjollcën, habisin me atë që shkruajnë

Media holandeze i ka kushtuar një artikull Luana Vjollcës, por kanë habitur me profesionin që mendojnë se ka.

Në artikull shkruhet se Luana Vjollca është një fizioterapiste. Ky shkrim ka ngjallur dhe reagimin e Luana Vjollcës  e cila shkruan, “Hollanda mendon se jam fizioterapiste”.

Mediat mund të jenë bazuar dhe tek fotot që shpërndan shpesh moderatorja nga palestra në shkrimin e artikullit.

luana_vjollca.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018145799636841
array(1) { ["section"]=> string(72) "holandezet-artikull-per-luana-vjollcen-habisin-me-ate-qe-shkruajne-70393" }