Hollandë, vriten dy vëllezërit shqiptarë. Një shqiptar tjetër plagoset

Publikuar tek: aktualitet, më 17:11 18-01-2015 Hollandë, vriten dy vëllezërit shqiptarë. Një shqiptar tjetër plagoset

Tre shqiptarë nga Elbasani janë përfshirë në një shkëmbimi zjarri në qytetin e Roterdamit, në Hollandë. Si pasojë kanë ngelur të vdekur dy vëllezërit Klevis Tola 25 vjeç dhe Florenc Tola 27 vjeç. Ndërsa, është gjetur i plagosur shtetasi shqiptar Serxhio Piku. I plagosuri është dërguar në spital dhe pritet që dëshmia e tij të hedh dritë mbi ngjarjen. Dyshimet mbi krimin, bien mbi një hakmarrje të mundshme, por policia po punon për zbardhjen e ngjarjes. Sipas burimeve, dy viktimat Klevis dhe Florenc Tola kishin ndryshuar identitetet e tyre. 

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « SKANDALI I DHUNES/ Babai i jep leje mësueses për të qëlluar mbi të birin
Reagon OSHEE-ja: Klientit i është ndërprerë energjia nga 29 dhjetori »
Article Logic
Execution time: 0.016319990158081
array(1) { ["section"]=> string(72) "hollande-vriten-dy-vellezerit-shqiptare-nje-shqiptar-tjeter-plagoset-865" }