Hologrami i Vaçe Zelës në Festivalin e Këngës në RTSH

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:53 24-12-2016
Hologrami i Vaçe Zelës by newsbomb-al

Një moment vërtet emocionues ka qenë rikthimi i artistes së madhe shqiptare, Vaçe Zela, nëpërmjet hologramit në skenën e Festivalit të Këngës.

Performanca e shumë viteve më parë e Vaçes me këngën “Moj e bukura Arbëri” u rikthye edhe njëherë për publikun shqiptar që ruan të njëjtin adhurim dhe respekt për këngëtaren e madhe.

Në fund, e gjithë salla e Pallatit të Kongreseve u ngrit në këmbë e emocionuar, njësoj si në kohën kur Vaçja e pushtonte me zërin e saj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017354011535645
array(1) { ["section"]=> string(59) "hologrami-i-vace-zeles-ne-festivalin-e-kenges-ne-rtsh-63612" }