Homazhe për viktimat e 21 Janarit, deputetja e PS-së: Do hidhet dritë mbi ngjarjen, reforma në drejtësi është afër

Publikuar tek: politike, më 18:35 21-01-2018 Homazhe për viktimat e 21 Janarit, deputetja e PS-së: Do hidhet dritë mbi ngjarjen, reforma në drejtësi është afër

Deputetja e Partisë Socialiste Elona Gjebrea ka reaguar pas mbajtjes së homazheve ditën e sotme për ngjarjen e 21Janarit. 

Gjebrea është shprehur se mbi ngjarjen do të hidhet dritë, dhe se reforma në drejtësi do e realizojë këtë.

“Sakrifica e tyre le të jetë fundi i krimeve të pandëshkuara, me një drejtësi që zgjat, por nuk harron të vendosë paqe mbi shpirtërat e këtyre pishtarëve, që me guximin e tyre, kërkuan një vend më të mirë dhe më të drejtë”- shkruan deputetja e PS-së në statusin e saj.

Screenshot_2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011502981185913
array(1) { ["section"]=> string(118) "homazhe-per-viktimat-e-21-janarit-deputetja-e-ps-se-do-hidhet-drite-mbi-ngjarjen-reforma-ne-drejtesi-eshte-afer-107407" }