21-vjetori i vrasjes së të atit e bashkon me PD-në, Rudina Hajdari merr pjesë në homazhet e selisë blu

Publikuar tek: aktualitet, më 10:16 12-09-2019 21-vjetori i vrasjes së të atit e bashkon me PD-në, Rudina Hajdari merr pjesë në homazhet e selisë blu

Partia Demokratike ka nisur homazhet në nderim të Azem Hajdarit. Selia blu po zhvillon homazhet tek memoriali i liderit të dhjetorit.

Të pranishëm janë, kreu i PD, Lulzim Basha, ish kryeministri Sali Berisha, si dhe familja Hajdari.

Sakaq, e pranishme është edhe Rudina Hajdari, e cila duket se nuk ka refuzuar të jetë pjesë e homazheve për të atin, ndonëse nuk është më pjesë e kësaj force politike, pasi vendosi të mos djegë mandatin.

Më herët Hajdari kreu homazhe te Varrezat e Dëshmorëve, ku shoqërohej nga deputetët e opozitës së re si dhe disa deputetë të PS.

bababababbaaba.jpg

lallalalalalal.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070221424102783
array(1) { ["section"]=> string(87) "homazhe-te-memoriali-i-azem-hajdarit-rudina-hajdari-i-bashkohet-ceremonise-se-pd-178173" }